קניית חלפים מרכבים לפירוק או מהאינטרנט

חלקי חילוף לרכבים ואיפה משיגים אותם בזול ? אתרים? מפירוק?

לפעמים ישנם מיקרים בו אנו רוצים להחליף חלק מסויים ברכב ומקרה זה לא בהכרח מחייב אותנו לפנות למוסכים מורשים על מנת להחליף א החלק , אז מה עושים?

לצורך הדגמה במידה ויש לכם רכב דיהטסו וחסרה לכם מראה, אין צורך לפנות למוסך המורשה ולשלם פי 4 עבור המראה האורגינאלית של הרכב ולכם יש לשקול כמה אופציות שעל השולחן.

חלקי חילוף מפירוק בהנחות

  1. קניה מאתרים שמספקים חלקי חילוף און ליין – ישנם מגרשי רכבים שיש להם מלאי של חלפים ומוכרים חלפים אלו באינטרנט בישראל , יש מדי פעם מציאות ששוות אבל יש לבצע השוואת מחירים ! אתר זאפ השוואת מחירים יוכל לעזור!
  2. קניית חלפים מרכבים לפירוק – סוחרי רכב שונים קונים רכבים לפירוק או לברזל ולפעמים מפרקים חלפים ספציפיים מהרכב על מנת להרוויח גם עבור הברזל של הרכב ואם ישנו חלק שלם כגון מראה הם ישמחו למכור לכם את החלק במחיר זול הרי הם בכל זאת מרוויחים על המוצר הכולל וחלק זה הוא הבונוס שלהם , אתר לדוגמא בלבד הוא אתר רכב לפירוק שמציע שירותי פירוק ומכירת חלפים ללקוחותיו.
  3. איביי – אתר איביי מציע המון מוצרים בין היתר חלקי חילוף לרכבים. אפשר להזמין מוצרים במחירים זולים יותר מהארץ. יש קחת בחשבון שעליכם לשלם מס נוסף ומעמ עבור מוצרים אלו וכמובן גם להרכיב אותם.
  4. תוכלו לחפש מידע לפי קטגוריית רכב באתר EBAY ישראל במרכז מידע שלהם!

האפשרות המומלצת ביותר עבור החלפת חלפים היא תלויה בידע שלכם. אם אתם יודעים להחליף בעצמכם את החלקים כדי להזמין מאתר איביי וכך תרוויחו הכי הרבה כסף. כמובן שאם אין ביכולתכם את הקישורים הנדרשים רצוי לפנות למוסך הקרוב או לסוחר רכב שיצא לעזרתכם

About the author