חשמלאי אשקלון

טיפים לבחירת חשמלאי מוסמך – המומחים של חשמלאים IL לעזרתכם:

כל בית בישראל נוהג לקרוא לחשמלאי לפחות פעם בשנה. לשמחתנו הרבה, מרבית הפעולות שנדרש חשמלאי לעשות בבית ממוצע הן מינוריות והוא לא צריך להיות "תותח" בשביל זה (החלפה של שקע פגום, תיקון קצר וכו'). העניין הוא שלפעמים ישנן בעיות מורכבות יותר שצצות בבית, כמו למשל צורך להחליף את כל המערכת החשמלית בבית, אשר מצריכות כבר חשמלאי עם קצת יותר ידע וניסיון מהממוצע. צריכים לקרוא לחשמלאי? מוטב שתקראו את הטיפים לבחירת חשמלאי מוסמך שריכזנו עבורכם. באמצעות הטיפים האלו תדעו מה לשאול, מה לדרוש ובמי לבסוף לבחור. 

לאיזה חשמלאי אני זקוק? אלו הם סוגי החשמלאים 

המומחים של חשמלאים IL כאן לעשות לכם יותר סדר בתחום החשמל בישראל, ישנם שלושה סוגים של חשמלאים, כאשר לכל אחד מהם יש הרשאות שונות וסוגי התמחות שונים בחשמל:

  1. חשמלאי עוזר

חשמלאי עוזר מסייע לחשמלאי מוסמך ומעלה לבצע עבודות חשמל במתח נמוך. אין לו סמכות לבצע את הדברים באופן עצמאי, ולכן הוא על תקן עוזר בלבד. 

  1. חשמלאי מעשי

החשמלאי המעשי מבצע באופן עצמאי עבודות חשמל במתח נמוך בלבד. כמו כן, ההגבלה המשמעותית ביותר שיש לו בגבולות תפקידו היא שהוא יכול לערוך תוכניות עד 40 אמפר (לצורך ההשוואה, חשמלאי מוסמך יכול לערוך תוכניות עד 240 אמפר). 

  1. חשמלאי ראשי

החשמלאי הראשי יכול לבצע את כל עבודות החשמל, כולל ביצוע תוכניות עד 750 אמפר.

כיצד תדעו לאילו מהחשמלאים אתם זקוקים? כאשר מדובר בעבודות חשמל סטנדרטיות בבית, תוכלו להסתפק בשירותיו של חשמלאי מעשי. לעומת זאת, כאשר בעיות החשמל בבית הן רציניות יותר, מוטב לקרוא לחשמלאי מוסמך ומעלה. אם אתם לא סגורים על מה נחשב לבעיה רצינית, כדאי לשאול במעמד השיחה. 

השוואת מחירים בין חשמלאים מוסמכים שונים

חשמלאים מוסמכים נקראים לבצע עבודות מורכבות, אשר לרוב יכולות לעלות לא מעט כסף. אף על פי כן, ישנם חשמלאים שמתמחרים את עבודתם בצורה שלא מתכנסת עם התמחור הנדרש, דבר שגורם לכם לבסוף לשלם יותר. על כן, אל תיענו להצעה הראשונה שאתם מקבלים. שוחחו עם כמה שיותר חשמלאים, עדיף כאלו ששמעתם המלצות ממשיות עליהם, ובדקו מה השירות שהם מציעים במסגרת המחיר. כך תוכלו להבין למי הכי משתלם וכדאי לקרוא. 

מחפשים חשמלאי באשקלון או בכל עיר אחרת? העזרו במומחים של חשמלאים IL.

לא מתפשרים על "כמעט" חשמלאי

השאיפה לחסוך בכסף יכולה לגרום לנו לקרוא לחשמלאי שאיננו באמת מוסמך. כאשר עושים זאת, מסתכנים בנזקים פוטנציאליים שעשויים להוביל לסכנת חיים ממשית. אל תיטו ליפול לדיבוריו של השכן על עבודות החשמל שעשה פעם, או להצעה מפתה של חבר של חבר שלמד הנדסה בתיכון. חלק מהסכנות בבחירת האדם הלא מתאים, הן שימוש בחוטים הלא נכונים, יצירת חיבור רופף בין חוטים או חיבור לקוי של הארקה. כל אלו יכולים לסכן את חיי הגרים בבית! בחרו באדם בעל ניסיון בעולם החשמל. 

About the author