ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ספות איך וכיצד?

ספות- הלב של הסלון בלעדיהם הסלון נראה שומם ועזוב ואיתם הוא יכול להראות חלומי בחירת הספות לרוב נעשית כך שיתאימו לעיצוב הסלון הספות יוצרות את הפנימיות של הסלון והם הגורם המרכזי בעיצוב הסלון בבחירת סלון רוב האנשים מזניחים את חשיבות הנוחיות של הספות לגורם השני בבחירת הספה ומשאירים את הגורם הראשון להיות בעיצוב הצבע והיופי של הספה. ניקוי ספות מקצועי

אך למעשה העיצוב אמנם חשוב מאוד אך יש להתחשב בעובדה כי הספות נמצאות בשימוש יומיומי ומתלכלכות מהר מאוד כתוצאה מהשימוש היומיומי בהם בייחוד כאשר יש ילדים בסביבה. אם תשאלו כל איש מקצוע בתחום נקוי שטיחים וספות יגידו לכם שכדאי מאוד לבחור צבע ובד שהלכלוך לא יבלוט עליו אך לרוב היופי והעיצוב כובשים את הלב ולא לוקחים את זה בחשבון ומגיעים למסקנה הזאת רק לאחר שימוש ממושך בספות. לפעמים נוטים להאמין למוכרים בחנות הרהיטים כי הבד שממנו עשויה הספה הוא דוחה כתמים במציאות אין דבר כזה כל בד מקבל עליו כתמים אחד יותר ואחד פחות אך לדחות לכלוך אין חיה כזאת. אך יש כאלו שיעדיפו סלון העשוי מעור או דמוי עור במחשבה כי הרבה יותר קל לנקות אותו וכי האחזקה שלו פשוטה יותר אך גם מיתוס זה הוא בגדר מעשיות . כל ספה וכל סלון דרוש לו טיפול שוטף על בסיס קבוע כדי למנוע היווצרות של לכלוך.

הטריק הוא פשוט שמרו על הספה שלכם וכך היא תאריך ימים ותשמור על המראה היפה שלה כמו בשעה שקניתם אותה . אך לא תמיד זה פשוט לשמור על הפסה נקיה לרוב הספות מתלכלכות משאירות של מזון ואבק או כל מיני נוזלים שנשפכים עליהם.

על מנת לשמור על הספה יש לנקוט כמה פעולות פשוטות שיכולות להאריך את חיי הספה דבר ראשון שאיבה של אבק מהספות אחת לשבוע כך תמנעו היווצרות של אבק האבק שמתווצר ונוסף עליו  לכלוך חיצוני כגון שאריות של מזון יוצר קושי רב לאחר מכן להסיר את הלכלוך. עוד כלל חשוב כשאר נשפך על הספות לכלוך מכל סוג שהוא יש לנקותו מיד במיוחד אם מדובר בנוזל שנשפך על הספות יש לייבשו באמצעות מטלית יבשה לאחר מכן ניתן לעבור על הלכלוך בעזרת מגבנים לחים שלרוב יכולים לפתור את הבעיה. שימוש בחומרי ניקוי למיניהם הנמכרים בחנויות השונות יכול ליצור נזק גדול יותר מאשר תועלת כמובן כאשר משתמשים בחומרי ניקוי יש לנקוט במשנה זהירות ולהישמע לכללי הבטיחות בעבודה עם חומרי ניקוי כפי שמפרסם אתר משרד הבריאות.

אך לא תמיד ניתן להתרוצץ ולשמור על נקיון הספות במיוחד כאשר נמצאים ילדים בבית לא תמיד מתאפשר להיות שוטר הנקיון כל הזמן ויוצא שהספות מתלכלות ומהר במיוחד כאשר מדובר בספות בהירות או לבנות. ניקוי ריפודים

העצה של כל המומחים היא להזמין חברת נקיון על מנת לנקות את הספות ולהחזירם לקדמותם.

כיצד בוחרים חברת נקיון לניקוי ספות?

היום באמצעות האינטרנט ניתן להגיע כמעט לכל מקום שרק רוצים כמוכן שלפני שמתחילים בכלל לבחור חברת נקיון יש לברר היטב על טיב החברה והמקצועיות שלה בתחום ניקוי הספות לכן יש לבקש המלצות מחברים או לעיין בפורומים השונים על גבי הרשת כדי לברר ולקבל המלצות לגבי חברת הנקיון בנוסף כמו בכל תחום חובה לעשות סקר מחירים לפעמים ניתן למצוא פערים גדולים בין החברות השונות על אותה סוג עבודה. לכן שני פרמטרים הם החשובים ביותר בבחירת חברת נקיון המחיר וטיב השירות והעבודה.  אמנם זה יצרוך לכם קצת זמן בחיפוש אחר חברה ובהשוואת מחירים אך תמיד תוכלו לדעת שבחרתם את הבחירה הנכונה אתץ כל זה ניתן לעשות היום בלי לצאת בכלל מהבית תודלו לערוך סקר והשוואת מחירים דרך רשת האינטרנט.

ניקוי ספות השוואת מחירים הוגנת באתר Anycleaning

 

About the author